TEMSİLCİLİKLER

Lehner Lifttechnik GmbH

AVUSTURYA

25 yılı aşkın süredir engelli pazarının liderlerinden olan Lehner Lifttechnik GmbH, yeni ürün geliştirme konusunda uzmanlaşmış kadrosuyla platform tip merdiven lift'lerinin imalatı alanında uzmanlaşmıştır.

Merdiven lifti yanı sıra havuz liftleri, merdiven tırmanıcılar ve portatif ürünler de tasarlayan şirket, ileri seviyede kaliteli olan ürünleri ile mimari engelleri aşmak ve tekerlekli sandalye kullanıcılarının yaşamlarını iyileştirmek için tüm dünyada yaygın olarak faaliyet göstermektedir.

Liftup firması, NOVI inovasyon isimli yatırımcı firma ve FlexStep ürününün mucitleri tarafından 2003 yılında eş ortaklık olarak Aalborg şehrinde kurulmuştur.

Firma, Danimarka'nın Kuzey Jutland bölgesinde mukimdir ve günümüzde yaklaşık 30 çalışanı ile faaliyet gösteren % 100 özel sermayeli Danimarkalı bir şirkettir.

Şirketin ihracat toplamı 2014 yılı cirosunun % 80'inden fazlasını oluşturmaktadır

Aritco dünyanın önde gelen platform asansörü ve ev asansör üreticisidir. Şirketin 90 kişilik istihadamı vardır ve cirosu 300 milyon İsveç Kronu'dur.

Aritco ürünleri iki ana grupta toplanmıştır. Özel Konut ve Rezidanslar için HOME LİFT, engelli platform liftleri için ise PLATFORM LİFT kategorilerinde üretim yapılmaktadır.

HOME LİFT kategorisindeki Asansörler güzide birer Mobilya parçası gibi tasarlanıyorken, PLATFORM LİFT kategorisindeki Asansörler ise kamudaki binaların erişilebilirliği temasına göre sade ancak uzun ömürlü olarak tasarlanmaktadır.

Attainment Company, Inc.

A.B.D.

1979 yılında kurulan, Attainment Şirketi, Amerika Birleşik Devletlerinin Wisconsin eyaletine bağlı Verona şehrinde faaliyet göstermektedir ve bağımsız bir aile şirketidir. Şirket, zihinsel engelli bireylerin okul, iş ve özel hayatlarındaki yaşam kalitesini arttırmaya yönelik ürünler, teknolojiler, yazılımlar geliştirmektedir.

Engelli çocuk ve genç yetişkinlere yönelik yoğun mesai harcayan şirket ayrıca eğitici kitaplar ve eğitim müfredatına uygun eserler yayınlamaktadır.

Mobil Menü